| Nazwa | Skala platformy podłogowej |
|---|---|
| Leczenie | Malowane proszkowo lub malowanie |
| Kolor | Szary, niebieski, zielony, opcjonalny |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED A12, T6 lub inne opcjonalne |
| Nazwa produktu | waga podłogowa ważenia |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Zasilacz | 110-240V |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Obciążenie znamionowe | 1/2/3/5 ton |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 150 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa | Wskaźnik wagi |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Materiał | stal kartonowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Funkcja | Skalę ważenia |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Rodzaj | Waga podłogowa, waga platformowa |
| Materiał | 304 ZUS |
|---|---|
| Leczenie | piaskowanie |
| Funkcja | Skalę ważenia |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Rodzaj | Waga podłogowa, waga platformowa |
| Materiał | 304 ZUS |
|---|---|
| Leczenie | piaskowanie |
| Funkcja | Skalę ważenia |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Rodzaj | Waga podłogowa, waga platformowa |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 500 KG |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Osłona skali | stal nierdzewna sus304 |
| Materiał skali | Stal węglowa |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg ~ 800 kg |
| Dokładność | 0,2 KG |
| Materiał | Stal węglowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Niebieski |
| Obciążenie znamionowe | 2000 kg |
| Rodzaj | Skala ławkowa |