| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 60kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa produktu | Skala platformy na ławce |
|---|---|
| Tworzywo | 304 stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 30 kg |
| Zasilacz | AC: 220V/50 Hz, DC: 6 V/4AH |
| Służy | OEM |
| Nazwa | wagi do ważenia bydła |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, żółty |
| Materiał | stal węglowa lub 304SUS |
| Klasa dokładności | OIML III |
| Typ wyświetlacza | LED |
|---|---|
| Rodzaj | Elektroniczna waga analityczna |
| Zasilanie | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Obciążenie znamionowe | 200g |
| Dokładność | 0,0001g |
| Nazwa | Skala w kształcie litery U |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, żółty |
| Materiał | Stal miękka/stal nierdzewna |
| Wyświetlacz | LCD/LED |
| Nazwa produktu | Platformowa waga ławkowa |
|---|---|
| Materiał | Stal węglowa |
| Obróbka powierzchni | Powłoka powleczona |
| Kolor korpusu łuski | Szary, niebieski, czarny, |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Nazwa | Elektroniczna waga platformowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, niebieski, zielony, opcjonalny |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Nazwa | słupki do ważenia bydła |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | stal węglowa lub 304SUS |
| Obciążenie znamionowe | 3T |
| Nazwa | waga podłogowa |
|---|---|
| Leczenie | malowane proszkowo lub ocynkowane ogniowo |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski, żółty |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Obciążenie znamionowe | 15000 kg |
| Type | Terminal for floor scale, bench scale |
|---|---|
| Display Type | LED |
| Material | plastic case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |