| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 500 KG |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 200 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | Stal nierdzewna |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | Stal nierdzewna |
| Nazwa | Waga do ważenia koni |
|---|---|
| Materiał | Stal miękka z osłoną ze stali nierdzewnej 304 |
| Leczenie | Malowane proszkowo lub 304 SS |
| Kolor | Szaro-niebieski |
| Obciążenie znamionowe | 3T |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | Stal węglowa |
| Nazwa | wagi podłogowe z kółkami |
|---|---|
| Kolor | Szary, czerwony, żółty, czarny, niebieski |
| Typ wyświetlacza | A12E lub inny opcjonalny |
| Obciążenie znamionowe | 2T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Typ | Skala na ławce |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Przedmiot | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | stal nierdzewna |
| Nazwa | Waga platformowa |
|---|---|
| Materiał | stal miękka |
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szaro-niebieski |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |