| Obciążenie znamionowe | 3 kg |
|---|---|
| Dokładność | 1 g |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Zasilacz | AC220/50 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 150 ton |
| Typ | Terminal do wagi podłogowej, wagi stołowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | PROWADZONY |
| Tworzywo | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Dokładność | 300 000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD |
|---|---|
| Rodzaj | precyzyjna waga elektroniczna |
| Zasilanie | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |
| Czas dostawy | 15-20 dni |
| Materiał | Plastikowe |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Funkcja | podłącz wskaźnik i wagę |
| Zasilanie | 110V-250V |
| Rodzaj | Waga podłogowa, waga platformowa |
| Nazwa produktu | Skala platformy na ławce |
|---|---|
| Tworzywo | Stal nierdzewna 304 |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg |
| Zasilanie | AC: 220V/50 Hz, DC: 6 V/4AH |
| Służy | OEM |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy wyświetlacz LED |
|---|---|
| Stabilny czas reakcji | Pięć sekund |
| skrzynia łącznikowa | Rodzaj stali nierdzewnej |
| Nazwa | elektroniczna wagę ciężarówki |
| Materiał | Stal węglowa / AG700L/1000L/1200L |
| Typ wyświetlacza | LCD (biały jasny podświetlany) |
|---|---|
| Zasilanie | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Obciążenie znamionowe | 220 g |
| Dokładność | 0,0001g |
| jednostki | g, uncja, ct, funt. |
| Nazwa | Waga mobilna |
|---|---|
| Dokładność | 10 kg |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Zasilacz | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |