| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 300kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serves | OEM |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 600 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Tworzywo | aluminium |
|---|---|
| Typ | Komórka ładowania |
| Wyjście | Czujnik analogowy |
| Stosowanie | Skalę ważenia |
| Zerowe saldo | ±1,0% RO |
| Nazwa | elektroniczna waga podłogowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Gary, niebieski, żółty |
| Obciążenie znamionowe | 150 kg |
| Dokładność | 50g |
| Nazwa | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | stal miękka |
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szaro-niebieski |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 30kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Nazwa produktu | Platformowa waga ławkowa |
|---|---|
| Materiał | Stal węglowa |
| Obróbka powierzchni | Powłoka powleczona |
| Kolor korpusu łuski | Szary, niebieski, czarny, |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |