| Nazwa | Waga platformy cyfrowej |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna sus304 |
| Leczenie | Wykończenie szczotkowane |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Dokładność | 50g |
| Nazwa produktu | Przenośna waga do ważenia osi |
|---|---|
| Rodzaj | Skala osi |
| Typ wyświetlacza | 100~240V |
| Numer modelu | AS002 |
| Użycie | Zważ masę produktu |
| Nazwa | przemysłowa waga cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD / LED |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg |
| Materiał | stal miękka |
| Nazwa | przenośna waga dla wózków inwalidzkich |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | Stal węglowa |
| Wyświetlacz | Cyfrowy wyświetlacz LED |
| Nazwa | Elektroniczna waga platformowa |
|---|---|
| Materiał | Stal węglowa lub stal nierdzewna 304 |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 350kg |
| Dokładność | 0,05 kg |
| Materiał | 304 ZUS |
|---|---|
| Leczenie | piaskowanie |
| Funkcja | Skalę ważenia |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Rodzaj | Waga podłogowa, waga platformowa |
| Nazwa produktu | Skala platformy na ławce |
|---|---|
| Tworzywo | Stal węglowa |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | AC: 220V/50 Hz, DC: 6 V/4AH |
| Służy | OEM |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 200 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa | Elektroniczna waga platformowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Niebieski |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED A12, T6 lub inne opcjonalne |
| Rodzaj | Terminal do wagi podłogowej, wagi stołowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |