| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 500 KG |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa | Zważ pasek |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Leczenie | Wykończenie szczotkowane |
| Rodzaj | skala platformy |
| Zasilanie | 220V50HZ lub 110V 60HZ |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Struktura | Ramy prostokątne |
| Platforma | 304 ze stali nierdzewnej |
| Nazwa | Skala elektroniczna |
|---|---|
| Leczenie | Wykończenie szczotkowane |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Temperatura pracy | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Rodzaj | Terminal do wagi podłogowej, wagi stołowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Materiał | stal miękka |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Funkcja | Skalę ważenia |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz 110 V/60 Hz |
| Rodzaj | Waga podłogowa, waga platformowa |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 30 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Materiał | 304 ZUS |
|---|---|
| Leczenie | piaskowanie |
| Funkcja | Skalę ważenia |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Rodzaj | Waga podłogowa, waga platformowa |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 600 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 150 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |