| Rodzaj | Terminal do wagi podłogowej, wagi stołowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Tworzywo | Stal ze stopu |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Stosowanie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Nazwa | Przemysłowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | Stal węglowa |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Nazwa | Skala licząca |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Temperatura robocza | 0°C~40°C (32℉-104℉) |
| Materiał | Stal miękka lub stal nierdzewna 304 |
| Nazwa produktu | Skala platformy na ławce |
|---|---|
| Tworzywo | 304 stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 30 kg |
| Zasilacz | AC: 220V/50 Hz, DC: 6 V/4AH |
| Służy | OEM |
| Nazwa | Przemysłowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | stal węglowa lub 304SUS |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Nazwa | wagi |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Stal węglowa |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Nazwa | waga podłogowa przemysłowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | szary |
| Materiał | Stal węglowa/Stal miękka |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Nazwa | Przemysłowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | stal węglowa lub 304SUS |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Nazwa | waga podłogowa przemysłowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | Stal węglowa lub stal nierdzewna 304 |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |