| Nazwa | wagi |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Stal węglowa |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Nazwa | wagi |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Stal węglowa |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Nazwa | waga podłogowa przemysłowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | Stal węglowa lub stal nierdzewna 304 |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Numer modelu | XK315A1-13 |
|---|---|
| Wymiary | 255 x 170 x 130 mm |
| waga | 1,5 KG |
| uszczelka | Karton |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Nazwa | wagi |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Stal węglowa |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Nazwa produktu | Skala platformy na ławce |
|---|---|
| Tworzywo | Stal węglowa |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilacz | AC: 220V/50 Hz, DC: 6 V/4AH |
| Służy | OEM |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 150 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 60kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Material | Stainless steel |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Nazwa produktu | Skala platformy na ławce |
|---|---|
| Tworzywo | Stal węglowa |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | AC: 220V/50 Hz, DC: 6 V/4AH |
| Służy | OEM |