| Rodzaj | Terminal do wagi samochodowej |
|---|---|
| Wyświetlacz | 6-cyfrowa CZERWONA dioda LED 20 mm |
| Szybkość transmisji | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 opcjonalnie |
| Przechowywanie danych | 1000 rekordów ciężarówek |
| Metoda transmisji | RS232, RS422 opcjonalnie RS485 opcjonalnie |
| Nazwa | Skala licząca |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Temperatura robocza | 0°C~40°C (32℉-104℉) |
| Materiał | Stal miękka lub stal nierdzewna 304 |
| Nazwa | słupki do ważenia bydła |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | stal węglowa lub 304SUS |
| Obciążenie znamionowe | 3T |
| Numer modelu | Seria XK315A1-23 |
|---|---|
| Wymiary | 255 x 170 x 130 mm |
| Waga | 1,5 kg |
| Opakowanie | Karton |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Nazwa | słupki do ważenia bydła |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | stal węglowa lub 304SUS |
| Obciążenie znamionowe | 3T |
| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 30kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Nazwa | Warzyć paski |
|---|---|
| Leczenie | Powlekany proszkiem |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Tworzywo | stal węglowa lub 304SUS |
| Obciążenie znamionowe | 3t |
| Nazwa produktu | Skala platformy na ławce |
|---|---|
| Tworzywo | Stal węglowa |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | AC: 220V/50 Hz, DC: 6 V/4AH |
| Służy | OEM |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 500 KG |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |