| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Rodzaj | Wagi samochodowe |
|---|---|
| Wyświetlacz | 6 - cyfrowa 20mm RED LED |
| Szybkość transmisji | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 opcjonalnie |
| Przechowywanie danych | 1000 rekordów ciężarówek |
| Metoda transmisji | RS232, RS422 opcjonalnie RS485 opcjonalnie |
| Nazwa produktu | Skala platformy na ławce |
|---|---|
| Tworzywo | Stal węglowa |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | AC: 220V/50 Hz, DC: 6 V/4AH |
| Służy | OEM |
| Nazwa produktu | Skala platformy na ławce |
|---|---|
| Tworzywo | Stal nierdzewna 304 |
| Obciążenie znamionowe | 500 kg |
| Zasilanie | AC: 220V/50 Hz, DC: 6 V/4AH |
| Służy | OEM |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 500 KG |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Rodzaj | mostek ważkowy |
|---|---|
| Wyświetlacz | 7-bitowa dioda LED, 7 wskaźników stanu |
| Wzbudzenie ogniwa obciążnikowego | prąd stały 5 V |
| Maks. połączenie ogniwa obciążnikowego | 8 przy 350 omach lub 16 przy 700 omach |
| Metoda transmisji | RS232, RS422 opcjonalnie RS485 opcjonalnie |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Zalecany rozmiar platformy | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Zalecany rozmiar platformy | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |