| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220VAC, 40/50 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | Stal węglowa |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED i LCD |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Rodzaj | Skala żurawia |
| Szczegóły pakowania | Karton/drewniane pudełko |
| Nazwa | Wskaźnik wagi |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Nazwa | skala podłogowa magazynu |
|---|---|
| Kolor | Szary, czerwony, żółty, czarny, niebieski |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Obciążenie znamionowe | 5t |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Nazwa | Skala 1000 kg Podłoga ważąca 1 tona Waga ważąca 2 tony |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | Stal węglowa lub stal nierdzewna 304 |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Typ wyświetlacza | LCD |
|---|---|
| Rodzaj | Waga stołowa |
| Zasilanie | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Obciążenie znamionowe | 31kg |
| Dokładność | 1 g |
| Nazwa | wagi |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Stal węglowa |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |