| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Typ wyświetlacza | LCD |
|---|---|
| Zasilanie | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Obciążenie znamionowe | 100 g |
| Dokładność | 0,1 mg |
| jednostki | g, uncja, ct, funt. |
| Nazwa | Wskaźnik wagi |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Zalecany rozmiar platformy | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Zalecany rozmiar platformy | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Typ wyświetlacza | LED |
|---|---|
| Rodzaj | waga analityczna |
| Zasilanie | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Obciążenie znamionowe | 610g |
| Dokładność | 0,1 g |
| Tworzywo | Stal ze stopu |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Wyjście | Czujnik analogowy |
| Stosowanie | Czujnik ciśnienia |
| Nazwa | ogniwo obciążnikowe o małej sile |
| Materiał | Stal stopowa, stal nierdzewna |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | ważenie |
| klasa uszczelnienia | IP67-IP68 |