| Nazwa | Elektroniczna waga stołowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Temperatura pracy | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | Stal nierdzewna |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | carbon steel material |
| Rated load | 3000 Kg |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Materiał | 304 ZUS |
|---|---|
| Leczenie | piaskowanie |
| Funkcja | Skalę ważenia |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Rodzaj | Waga podłogowa, waga platformowa |
| Nazwa | przemysłowa waga cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Materiał | Stal miękka lub stal nierdzewna 304 |
| Nazwa produktu | Maszyna do pakowania na wagę |
|---|---|
| Automatyczność | Półautomatyczne dwie funkcje |
| Funkcja | NAPEŁNIANIE, PAKOWANIE |
| Typ napędzany | Elektryczne |
| Podstawowe składniki | Silnik, przekładnia, silnik |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Nazwa | Wagi podłogowe ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Materiał | 304 w całości ze stali nierdzewnej |
| Typ wyświetlacza | A12ESS lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 3T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |