| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Nazwa | waga podłogowa przemysłowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | Stal węglowa lub stal nierdzewna 304 |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Nazwa | Waga platformy cyfrowej |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna sus304 |
| Leczenie | Wykończenie szczotkowane |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Dokładność | 50g |
| Nazwa | Waga platformowa |
|---|---|
| Leczenie | Malowane proszkowo lub malowanie |
| Kolor | Szary, niebieski, zielony, opcjonalny |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED A12, T6 lub inne opcjonalne |
| Nazwa | wagi |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Stal węglowa |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Nazwa | Skala elektroniczna |
|---|---|
| Leczenie | Wykończenie szczotkowane |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Temperatura pracy | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Materiał | 304 ZUS |
|---|---|
| Leczenie | piaskowanie |
| Funkcja | Skalę ważenia |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Rodzaj | Waga podłogowa, waga platformowa |
| Nazwa | waga podłogowa |
|---|---|
| Leczenie | malowane proszkowo lub ocynkowane ogniowo |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski, żółty |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Obciążenie znamionowe | 15000 kg |
| Nazwa | waga podłogowa przemysłowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | Stal węglowa lub stal nierdzewna 304 |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Nazwa | wagi do ważenia bydła |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, żółty |
| Materiał | stal węglowa lub 304SUS |
| Klasa dokładności | OIML III |