| Numer modelu | Seria SKC |
|---|---|
| Rozmiar platformy | 600*800 mm |
| Kolor | Opcjonalnie |
| Opakowanie | Karton |
| Pojemność | 100~600kg |
| Numer modelu | SKC |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Materiał | Stal węglowa/stal nierdzewna |
| Dokładność | 0,1 g/1 g/10 g/50 g |
| Nazwa produktu | Skala ławkowa |
| Nazwa | Waga platformowa |
|---|---|
| Leczenie | malowane proszkowo lub ocynkowane ogniowo |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski, żółty |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Obciążenie znamionowe | 50000 KG |
| Nazwa | Waga platformowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Niebieski |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Obciążenie znamionowe | 50000 KG |
| Nazwa | Waga platformowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Niebieski |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Obciążenie znamionowe | 150 kg |
| Rodzaj | Wagi platformowe |
|---|---|
| Materiał | stal kartonowa |
| Obciążenie znamionowe | 3 kg |
| Wskaźnik | Gospodarczy; Ogólny; Opcjonalnie wysoka precyzja |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Rodzaj | Wagi platformowe |
|---|---|
| Materiał | Stal kartonowa lub stal nierdzewna 304 |
| Obciążenie znamionowe | 500 kg ~ 5 ton |
| Wskaźnik | Gospodarczy; Ogólny; Opcjonalnie wysoka precyzja |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Rodzaj | Wagi platformowe |
|---|---|
| Materiał | Stal kartonowa lub stal nierdzewna 304 |
| Obciążenie znamionowe | 500 kg ~ 5 ton |
| Wskaźnik | Gospodarczy; Ogólny; Opcjonalnie wysoka precyzja |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Rodzaj | Wagi platformowe |
|---|---|
| Materiał | Stal kartonowa lub stal nierdzewna 304 |
| Obciążenie znamionowe | 500 kg ~ 5 ton |
| Zasilanie | 110V-240V |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Nazwa | waga podłogowa przemysłowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | szary |
| Materiał | Stal węglowa/Stal miękka |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |