| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Funkcja | Waga |
| Moc znamionowa | 1 000 000 |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Tworzywo | Stal ze stopu |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Stosowanie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Tworzywo | Aluminium |
|---|---|
| Funkcjonować | Waga |
| Ocenione wyjście | 1 000 000 |
| Stosowanie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Impeda wyjściowa | 350±5 Ω |
| Moc znamionowa | 1 000 000 |
| Rezystancja wejściowa | 410±15Ω |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Type | Load cell |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Zero balance | ±1.0 %RO |
| Nazwa produktu | Klasa M1 Waga wyważająca, waga, waga żeliwna, waga testowa do dźwigu |
|---|---|
| Gęstość | 7,2 kg/cm2 |
| Obróbka powierzchniowa | obraz |
| Aplikacja | Do testowania wagi i równowagi |
| Pakiet | plastikowa torba, karton, pudełko ze sklejki, paleta ze sklejki |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Nazwa produktu | Klasa M1 Waga balansu,waga,waga wagi,waga żelaza odlewanego,waga testowa dla żurawia |
|---|---|
| gęstość | 7,2kg/cm2 |
| Obsługa powierzchni | Malarstwo |
| Zastosowanie | Do testowania wagi i równowagi |
| Pakiet | torba plastikowa, pudełko kartonowe, pudełko ze sklejki, paleta ze sklejki |
| Nazwa produktu | Odważniki żeliwne M1 |
|---|---|
| Marerial | żeliwo |
| Obsługa powierzchni | Malarstwo |
| Zastosowanie | Do testowania wagi i równowagi |
| Pakiet | Palety drewniane |