| Nazwa | waga platformowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał | 304 ZUS |
| Leczenie | Wykończenie szczotkowane |
| Obciążenie znamionowe | 600 kg |
| Dokładność | C3 |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa | wagi |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Stal węglowa |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Nazwa | wagi |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Stal węglowa |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Materiał | Stal węglowa lub stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg ~ 600 kg |
| Zasilanie | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Rodzaj | Waga stołowa, waga platformowa |
| Materiał | Stal miękka lub 304 SUS |
|---|---|
| Leczenie | Wykończenie malowane proszkowo lub szczotkowane |
| Kolor | Gary, niebieski, żółty |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Ogniwo obciążeniowe | 4 ogniwa obciążnikowe, Zemic lub Keli |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 5t |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Nazwa | Ciężkie wagi podłogowe |
|---|---|
| Kolor | Szary, czerwony, żółty, czarny, niebieski |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Obciążenie znamionowe | 5t |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 150 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |