| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 30 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | Stal nierdzewna |
| nazwisko | Skala platformy cyfrowej |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szaro-niebieski |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 2 |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 30 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | Stal węglowa |
| Nazwa | Skala licząca |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Temperatura robocza | 0°C~40°C (32℉-104℉) |
| Materiał | Stal miękka lub stal nierdzewna 304 |
| Nazwa | Wskaźnik wyświetlania masy |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Zielona dioda LED |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Nazwa | Skala elektroniczna |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Temperatura pracy | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Nazwa | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Osłona skali | stal nierdzewna sus304 |
| Materiał skali | Stal węglowa |
| Obciążenie znamionowe | 200 kg |
| Dokładność | 0,2 KG |