| Nazwa | wagi platformowe podłogowe |
|---|---|
| Leczenie | Wykończenie szczotkowane |
| Materiał | 304Stała nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 5t |
| Zasilanie | AC: 220V/50Hz(±10%) |
| nazwisko | Elektroniczna waga stołowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Temperatura pracy | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Nazwa | Skala 1000 kg Podłoga ważąca 1 tona Waga ważąca 2 tony |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | Stal węglowa lub stal nierdzewna 304 |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Rodzaj | Wagi platformowe |
|---|---|
| Materiał | stal kartonowa |
| Obciążenie znamionowe | 500 kg ~ 5 ton |
| Wskaźnik | Gospodarczy; Ogólny; Opcjonalnie wysoka precyzja |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Struktura | Ramy prostokątne |
| Platforma | 304 ze stali nierdzewnej |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Type | Load cell |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Zero balance | ±1.0 %RO |
| Nazwa | przemysłowa waga cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Materiał | Stal miękka lub stal nierdzewna 304 |
| Nazwa | wagi |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Stal węglowa |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Nazwa | przemysłowa waga cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD / LED |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg |
| Materiał | stal miękka |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Użycie | Skalę ważenia |
| Zestaw | Jednopunktowe ogniwo obciążeniowe |
| Produkcja | Cyfrowy przetwornik ważenia C3 |
| Dokładność | C3 |