| Materiał | Stal węglowa |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 3000 kg |
| Nazwa | Wskaźnik ciężarówki |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Materiał | Stal węglowa |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Nazwa | Wskaźnik ciężarówki |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Imię | ręczny wózek paletowy |
|---|---|
| kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Precyzja | 500g, 1 / 3000-1 / 6000 |
| Rodzaj | Waga wózka widłowego |
| Rodzaj wyświetlacza | LED LCD |
| Rodzaj | Skala osi, podkładka aluminiowa |
|---|---|
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED, LCD |
| Bezpieczne przeciążenie | 120% pełnej wydajności |
| Materiał | Aluminium |
| Nazwa | waga samochodowa, waga pomostowa |
|---|---|
| Dokładność | 10 kg |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Zasilacz | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Materiał | Stal proszkowana |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Nazwa | wagi do wózków paletowych |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Materiał | Stal proszkowana |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Rodzaj | waga paletowa |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Materiał | 304 ZUS |
|---|---|
| Leczenie | losowanie na ławce |
| Funkcja | Skalę ważenia |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Ogniwo obciążeniowe | 4 ogniwa obciążnikowe, Zemic lub Keli |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |