| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 1T ~ 5T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| nazwisko | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 1T ~ 5T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| nazwisko | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 1T ~ 5T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| nazwisko | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Materiał | Stal proszkowana |
|---|---|
| kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Precyzja | 500g, 1 / 3000-1 / 6000 |
| Rodzaj | Waga paletowa |
| Rodzaj wyświetlacza | LED LCD |
| Dostosowane wsparcie | OEM |
|---|---|
| Dokładność | 1kg-5kg |
| Typ wyświetlacza | A9, D10 |
| Zastosowanie | Skala przemysłowa |
| Kolor | Zielony,czerwony,niebieski opcjonalnie |
| Materiał | Stal proszkowana |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Nazwa | wagi do wózków paletowych |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Numer modelu | BSAD |
|---|---|
| Nazwa produktu | waga stołowa |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Rozmiar platformy (mm) | 300X400、400X500、500X600、600X600 |
| Pojemność | 150/200/300/500/600 kg |
| Nazwa | waga samochodowa, waga pomostowa |
|---|---|
| Dokładność | 10 kg |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Zasilacz | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Rozmiar platformy | 400x500mm |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalnie |
| Pojemność | 300 kg |
| Model | SKC |
| Pakiet | Karton |