| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Materiał | 304 w całości ze stali nierdzewnej |
| Typ wyświetlacza | A12SS lub inny opcjonalny |
| Obciążenie znamionowe | 3T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Nazwa | W pełni elektryczna waga do wózków paletowych |
|---|---|
| Pojemność | 3T |
| Rodzaj | Waga do wózków paletowych |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Zasilanie | 220 V/110 V |
| Numer modelu | SKC |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Materiał | Stal węglowa/stal nierdzewna |
| Dokładność | 0,1 g/1 g/10 g/50 g |
| Nazwa produktu | Skala ławkowa |
| Nazwa | wagi do wózków paletowych |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Rodzaj | Wskaźnik ciężarówki |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Nazwa | Waga do wózków paletowych |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Zasilanie | akumulator 6V/4AH |
| Nazwa | Elektryczne ciężarówki palety |
|---|---|
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Rodzaj | Waga do wózków paletowych |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Zasilanie | akumulator 6V/4AH |
| Nazwa | wagi do wózków paletowych |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Rodzaj | Wskaźnik ciężarówki |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Rodzaj | Skala osi, podkładka aluminiowa |
|---|---|
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED, LCD |
| Bezpieczne przeciążenie | 120% pełnej wydajności |
| Materiał | Aluminium |
| Nazwa | Elektryczne ciężarówki palety |
|---|---|
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Rodzaj | Waga do wózków paletowych |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Zasilanie | akumulator 6V/4AH |
| Materiał | Stal węglowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Obciążenie znamionowe | 3000 kg |
| Rodzaj | Skala ławkowa |