| Rozmiar platformy | 400x500mm |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalnie |
| Pojemność | 300 kg |
| Model | SKC |
| Pakiet | Karton |
| Numer modelu | Seria SKC |
|---|---|
| Rozmiar platformy | 600*800 mm |
| Kolor | Opcjonalnie |
| Opakowanie | Karton |
| Pojemność | 100~600kg |
| Materiał | stal miękka |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Dokładność | 0,2 KG |
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Obciążenie znamionowe | 500 KG |
| Dokładność | 0,2 KG |
| Rozmiar platformy | 300 x 300 mm |
|---|---|
| kolor | Opcjonalny |
| Pojemność | 100 ~ 200 kg |
| Model | SKC |
| Pakiet | KARTON |
| Materiał | 304 SUS |
|---|---|
| ogniwo obciążnikowe | 4 ogniwa obciążnikowe, Zemic lub Keli |
| Pojemność | 500kg ~ 3t |
| Dział | 0,2/0,5/1kg |
| Rozmiar platformy | 1000x1000/1200x1200/1500x1500mm |
| Materiał | Stal miękka lub 304 SUS |
|---|---|
| Leczenie | Wykończenie malowane proszkowo lub szczotkowane |
| Kolor | Gary, niebieski, żółty |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Ogniwo obciążeniowe | 4 ogniwa obciążnikowe, Zemic lub Keli |
| Nazwa | przenośna waga pomostowa |
|---|---|
| Dokładność | 10 kg |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Zasilacz | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa produktu | Waga pomostowa |
|---|---|
| Numer modelu | TB |
| Ogniwo obciążeniowe | KELI / ZEMIC |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD / LED |
| Materiał | Q235 Stal |
| Numer modelu | Seria SKC |
|---|---|
| Rozmiar platformy | 600*800 mm |
| Kolor | Opcjonalnie |
| Opakowanie | Karton |
| Szczegóły pakowania | Karton |