| Materiał | Stal proszkowana |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 2000 |
| Rodzaj | waga paletowa |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | carbon steel material |
| Rated load | 3000 Kg |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Typ wyświetlacza | LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Nazwa | wodoszczelna waga |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej lub patelnia ABS |
| Pojemność | 15kg/10g |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 1T ~ 5T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 1T ~ 5T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 1T ~ 5T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Nazwa | Waga do wózków paletowych |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Zasilanie | akumulator 6V/4AH |
| Materiał | Stal węglowa |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Rodzaj | Wskaźnik ciężarówki |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Nazwa | W pełni elektryczna waga do wózków paletowych |
|---|---|
| Pojemność | 3T |
| Rodzaj | Waga do wózków paletowych |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Zasilanie | 220 V/110 V |
| Numer modelu | SKC |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Materiał | Stal węglowa/stal nierdzewna |
| Dokładność | 0,1 g/1 g/10 g/50 g |
| Nazwa produktu | Skala ławkowa |