| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Przenośna waga do ważenia osi |
|---|---|
| Typ | Skala osi |
| Typ wyświetlania | 100~240V |
| Numer modelu | AS002 |
| Używać | Zważ masę produktu |
| Nazwa | Elektroniczna waga samochodowa |
|---|---|
| Dokładność | 1 kg |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Zasilacz | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa | Waga na palety |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Rodzaj | Wskaźnik ciężarówki |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Nazwa | przenośna waga stołowa |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg |
| Zasilanie | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
| Nazwa | Przemysłowe wagi paletowe |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Obciążenie znamionowe | 600 kg |
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Materiał | Stal węglowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Obciążenie znamionowe | 3000 kg |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
| Nazwa | przenośna waga stołowa |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Obciążenie znamionowe | 150 kg |
| Zasilanie | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
| Nazwa | Waga na palety |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Rodzaj | Wskaźnik ciężarówki |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Numer modelu | SKC |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Materiał | Stal węglowa/stal nierdzewna |
| Dokładność | 0,1 g/1 g/10 g/50 g |
| Nazwa produktu | Skala ławkowa |