| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Nazwa | waga podłogowa przemysłowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | szary |
| Materiał | Stal węglowa/Stal miękka |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Nazwa | Wagi podłogowe ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Materiał | 304 w całości ze stali nierdzewnej |
| Typ wyświetlacza | A12ESS lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 3T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Nazwa | Wagi podłogowe ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Zasilanie | Bateria do ponownego naładowania |
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Dostarczony kabel | 5m kabel ekranowany, kabel metalowy |
| Typ wyświetlacza | A23P, A9.A12E lub opcjonalnie |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | 304 ze stali nierdzewnej |
| Nazwa | waga podłogowa przemysłowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | Stal węglowa lub stal nierdzewna 304 |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | 304 ze stali nierdzewnej |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Type | Bench Scale |
|---|---|
| Power Supply | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display Type | LED/LCD |
| Item | digital bench scale |
| Platform | stainless steel |
| Nazwa | Skala licząca |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Temperatura robocza | 0°C~40°C (32℉-104℉) |
| Materiał | Stal miękka lub stal nierdzewna 304 |