| Rodzaj | Terminal do wagi podłogowej, wagi stołowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 15 ton |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED i LCD |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Rodzaj | Skala żurawia |
| Materiał | aluminium lub tworzywo sztuczne |
| Rodzaj | Terminal do wagi podłogowej, wagi stołowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Type | Terminal for floor scale, bench scale |
|---|---|
| Display Type | LED |
| Material | plastic case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 500 KG |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Numer modelu | Model B |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Rodzaj | Waga ławkowa |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 150 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa produktu | Wskaźniki kontroli wagi rolków |
|---|---|
| Materiał | Stal węglowa |
| Obciążenie znamionowe | 0-1000 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Alarm | Trzy kolory |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 150 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 500 KG |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |