| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Nazwa | Waga do wózków paletowych |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Zasilanie | akumulator 6V/4AH |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 200 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa | 4-przewodowa skrzynka przyłączeniowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| tryb zakwaterowania | regulacja singla |
| Stopień wodoodporności | IP67 |
| Typ ogniwa obciążeniowego | Analog |
| Nazwa | Waga platformowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Niebieski |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Tworzywo | aluminium |
|---|---|
| Stosowanie | Skalę ważenia |
| Szereg | Jednopunktowe ogniwo obciążeniowe |
| Wyjście | Cyfrowy przetwornik ważenia C3 |
| Dokładność | C3 |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Zalecany rozmiar platformy | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Nazwa | Skala przemysłowa typu U |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, żółty |
| Materiał | Stal miękka/stal nierdzewna |
| Wyświetlacz | LCD/LED |
| Nazwa produktu | Przenośna waga do ważenia osi |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | 6-cyfrowy wyświetlacz LCD 25 mm z podświetleniem |
| Materiał platformy | specjalne aluminium |
| Numer modelu | AS002 |
| Użycie | Zważ masę produktu |
| Rodzaj | Wagi platformowe |
|---|---|
| Materiał | Stal kartonowa lub stal nierdzewna 304 |
| Obciążenie znamionowe | 500 kg ~ 5 ton |
| Wskaźnik | Gospodarczy; Ogólny; Opcjonalnie wysoka precyzja |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |