| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Nazwa | wagi do ważenia bydła |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, żółty |
| Materiał | stal węglowa lub 304SUS |
| Klasa dokładności | OIML III |
| Nazwa | Skala elektroniczna |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Temperatura pracy | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Nazwa | Elektroniczna waga stołowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Temperatura pracy | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj | Ogniwo obciążeniowe |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Zerowe saldo | ±1,0% RO |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Usage | weighing scale |
| Output | Analog Sensor |
| Zero balance | ±1.0 %RO |
| Out-wire | 4-wire |
| Typ | Terminal do wagi podłogowej, wagi stołowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | PROWADZONY |
| Tworzywo | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Dokładność | 300 000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 30 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Usage | weighing scale |
| Series | Single Point Load Cell |
| Output | Digital C3 Weighing Transducer |
| Accuracy | C3 |