| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Power Supply | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display Type | LED/LCD |
| Item | digital bench scale |
| Platform | Carbon steel |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | Stal węglowa |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Kolor | Szary, czerwony, żółty, czarny, niebieski |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 5t |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220VAC, 40/50 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | Stal węglowa |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | 304 ze stali nierdzewnej |
| Rodzaj | skala platformy |
|---|---|
| Materiał | Stal kartonowa lub stal nierdzewna 304 |
| Struktura | Mocna belka U i dobre spawanie |
| Wskaźnik | Gospodarczy; Ogólny; Opcjonalnie wysoka precyzja |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | Stal węglowa |
| Materiał | stal miękka |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Dokładność | 0,2 KG |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | 304 ze stali nierdzewnej |