| Nazwa | przemysłowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | Stal antypoślizgowa, stal miękka |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Nazwa produktu | waga podłogowa ważenia |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Zasilacz | 110-240V |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Obciążenie znamionowe | 1/2/3/5 ton |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Zalecany rozmiar platformy | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Funkcja | Waga |
| Moc znamionowa | 1 000 000 |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Rodzaj | Wagi platformowe |
|---|---|
| Materiał | Stal kartonowa lub stal nierdzewna 304 |
| Obciążenie znamionowe | 5 kg |
| Wskaźnik | Gospodarczy; Ogólny; Opcjonalnie wysoka precyzja |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Funkcja | Waga |
| Moc znamionowa | 1 000 000 |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Nazwa | Waga na palety |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Rodzaj | Wskaźnik ciężarówki |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |