| Typ wyświetlacza | LCD |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | wodoszczelna waga |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej lub patelnia ABS |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | 304 ze stali nierdzewnej |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | 304 ze stali nierdzewnej |
| Nazwa | słupki do ważenia bydła |
|---|---|
| Leczenie | Wykończenie szczotkowane |
| Materiał | 304SUS |
| Zasilanie | 110V~240V |
| Typ wyświetlacza | Opcjonalnie |
| Nazwa | Elektryczne ciężarówki palety |
|---|---|
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Rodzaj | Waga do wózków paletowych |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Zasilanie | akumulator 6V/4AH |
| Nazwa | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Osłona skali | stal nierdzewna sus304 |
| Materiał skali | Stal węglowa |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg ~ 800 kg |
| Dokładność | 0,2 KG |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 600 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 800 KG |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Nazwa | Waga do wózków paletowych |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Zasilanie | akumulator 6V/4AH |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 500 KG |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |