| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Materiał | 304 w całości ze stali nierdzewnej |
| Typ wyświetlacza | A12SS lub inny opcjonalny |
| Obciążenie znamionowe | 3T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Teoria | Transmisja ciśnienia |
| Moc znamionowa | 1 000 000 |
| Użycie | Skala wagi |
| Zerowe saldo | ±1,0% RO |
| Material | Alloy steel |
|---|---|
| Input Impedance | 410±15 Ω |
| Insulation Impedance | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Usage | weighing scale |
| Operating | -20℃~+60℃ |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| nazwisko | cyfrowa waga |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | skala kalkulacji cen |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej |
| Typ wyświetlacza | Zielona dioda LED/LCD/czerwona dioda LED |
| Materiał | Stal węglowa |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Rodzaj | Wskaźnik ciężarówki |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Numer modelu | SKC |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Materiał | Stal węglowa/stal nierdzewna |
| Dokładność | 0,1 g/1 g/10 g/50 g |
| Nazwa produktu | Skala ławkowa |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | Stal węglowa |
| Nazwa | Warzyć paski |
|---|---|
| Leczenie | Powlekany proszkiem |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Tworzywo | stal węglowa lub 304SUS |
| Obciążenie znamionowe | 3t |