| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 1T ~ 5T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Użycie | Czujnik komórki obciążeniowej do ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Rodzaj montażu | ogniwo obciążnikowe typu kompresyjnego |
| Opis | Belka ścinająca ogniwo obciążnikowe 500 kg 1T 2T |
| Tworzywo | Stal ze stopu |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Stosowanie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Materiał | Stal proszkowana |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 2000 |
| Rodzaj | waga paletowa |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Numer modelu | XK315A1-13 |
|---|---|
| Wymiary | 255 x 170 x 130 mm |
| waga | 1,5 KG |
| uszczelka | Karton |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 150 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa produktu | Skala platformy na ławce |
|---|---|
| Tworzywo | Stal nierdzewna 304 |
| Obciążenie znamionowe | 500 kg |
| Zasilanie | AC: 220V/50 Hz, DC: 6 V/4AH |
| Służy | OEM |
| Nazwa | wagi do wózków paletowych |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Rodzaj | Wskaźnik ciężarówki |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Nazwa | Waga stołowa podłogowa |
|---|---|
| Materiał | Stal węglowa |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 600 kg |
| Dokładność | 0,1 KG |
| Materiał | Stal węglowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Obciążenie znamionowe | 3000 kg |
| Rodzaj | Skala ławkowa |