| Nazwa | Przemysłowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Leczenie | Malarstwo |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | Stal węglowa |
| Zasilanie | AC220V lub 110V |
| Nazwa | Przemysłowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | stal węglowa lub 304SUS |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Nazwa produktu | Skala platformy na ławce |
|---|---|
| Tworzywo | Stal węglowa |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | AC: 220V/50 Hz, DC: 6 V/4AH |
| Służy | OEM |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Kolor | szary kolor |
| Materiał | Stal węglowa |
| Dostarczony kabel | 5m kabel ekranowany, kabel metalowy |
| Typ wyświetlacza | A12, A12E lub opcjonalnie |
| Typ wyświetlacza | LCD/czerwona dioda LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | skala kalkulacji cen |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej lub patelnia ABS |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Kolor | Szary, czerwony, żółty, czarny, niebieski |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 5t |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Nazwa produktu | Skala platformy na ławce |
|---|---|
| Tworzywo | Stal węglowa |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilacz | AC: 220V/50 Hz, DC: 6 V/4AH |
| Służy | OEM |
| Nazwa | Waga przemysłowa |
|---|---|
| Kolor | Szary, niebieski, czarny |
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Materiał | Stal węglowa |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 150 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |