| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Funkcja | Waga |
| Moc znamionowa | 1 000 000 |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| nazwisko | Elektroniczna waga stołowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Temperatura pracy | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Pojemność | 100 kg |
| Nazwa | Ogniwo obciążnikowe ZEMIC L6E3 |
| Kluczowe słowa | złożona komórka |
| Max. Maks. Platform Size Rozmiar platformy | 450 x 450 mm |
| Nazwa | słupki do ważenia bydła |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | stal węglowa lub 304SUS |
| Obciążenie znamionowe | 3T |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 500 KG |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa produktu | Skala platformy na ławce |
|---|---|
| Tworzywo | Stal węglowa |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | AC: 220V/50 Hz, DC: 6 V/4AH |
| Służy | OEM |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 30kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |