| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Obciążenie znamionowe | 500 KG |
| Nazwa | wagi platformowe podłogowe |
|---|---|
| Leczenie | Wykończenie szczotkowane |
| Materiał | 304Stała nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 5t |
| Zasilanie | AC: 220V/50Hz(±10%) |
| Rodzaj | Wagi platformowe |
|---|---|
| Materiał | Stal kartonowa lub stal nierdzewna 304 |
| Obciążenie znamionowe | 500 kg ~ 5 ton |
| Wskaźnik | Gospodarczy; Ogólny; Opcjonalnie wysoka precyzja |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Nazwa | przemysłowa waga cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Obciążenie znamionowe | 150 kg |
| Materiał | Stal miękka lub stal nierdzewna 304 |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Obciążenie znamionowe | 500 KG |
| Rodzaj | Wagi platformowe |
|---|---|
| Materiał | stal kartonowa |
| Obciążenie znamionowe | 3T ~ 5 ton |
| Wskaźnik | Gospodarczy; Ogólny; Opcjonalnie wysoka precyzja |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Typ wyświetlacza | LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Nazwa | wodoszczelna waga |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej lub patelnia ABS |
| Pojemność | 15kg/10g |
| Rodzaj | Wagi platformowe |
|---|---|
| Materiał | Stal kartonowa lub stal nierdzewna 304 |
| Obciążenie znamionowe | 500 kg ~ 5 ton |
| Wskaźnik | Gospodarczy; Ogólny; Opcjonalnie wysoka precyzja |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Nazwa | Wagi elektroniczne |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | skala kalkulacji cen |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej lub patelnia ABS |
| Typ wyświetlacza | Zielona dioda LED/LCD/czerwona dioda LED |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Transmisja ciśnienia |
| Moc znamionowa | 1 000 000 |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Zerowe saldo | ±1,0% RO |