| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | Stal węglowa |
| Nazwa | Przemysłowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Materiał | Stal węglowa |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 3 tony |
| Precyzja | 2 kg ~ 5 kg |
| Nazwa produktu | Skala platformy na ławce |
|---|---|
| Tworzywo | 304 stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 30 kg |
| Zasilacz | AC: 220V/50 Hz, DC: 6 V/4AH |
| Służy | OEM |
| Nazwa | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Osłona skali | stal nierdzewna sus304 |
| Materiał skali | Stal węglowa |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg ~ 800 kg |
| Dokładność | 0,2 KG |
| Nazwa | Skala platformy cyfrowej |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szaro-niebieski |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Nazwa | przenośna waga stołowa |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Obciążenie znamionowe | 150 kg |
| Zasilanie | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
| Rozmiar platformy | 300 x 300 mm |
|---|---|
| kolor | Opcjonalny |
| Pojemność | 100 ~ 200 kg |
| Model | SKC |
| Pakiet | KARTON |
| Numer modelu | Seria SKC |
|---|---|
| Rozmiar platformy | 600*800 mm |
| Kolor | Opcjonalnie |
| Opakowanie | Karton |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Nazwa | Waga elektroniczna ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Leczenie | Wykończenie szczotkowane |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Temperatura pracy | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Nazwa | przemysłowa waga cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Obciążenie znamionowe | 600 kg |
| Materiał | stal miękka |