| Nazwa | Skala platformy podłogowej |
|---|---|
| Leczenie | Malowane proszkowo lub malowanie |
| Kolor | Szary, niebieski, zielony, opcjonalny |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED A12, T6 lub inne opcjonalne |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 1T ~ 5T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 1T ~ 5T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Nazwa produktu | Skala platformy na ławce |
|---|---|
| Tworzywo | Stal węglowa |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | AC: 220V/50 Hz, DC: 6 V/4AH |
| Służy | OEM |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 1T ~ 5T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Nazwa | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | stal miękka |
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szaro-niebieski |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Nazwa | Przemysłowe wagi paletowe |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Obciążenie znamionowe | 600 kg |
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Typ | Skala na ławce |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Przedmiot | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | stal nierdzewna |
| Nazwa | przenośna waga dla wózków inwalidzkich |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | stal węglowa lub 304SUS |
| Wyświetlacz | Cyfrowy wyświetlacz LED |