| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 500 KG |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Materiał | 304 SUS |
|---|---|
| ogniwo obciążnikowe | 4 ogniwa obciążnikowe, Zemic lub Keli |
| Pojemność | 500kg ~ 3t |
| Dział | 0,2/0,5/1kg |
| Rozmiar platformy | 1000x1000/1200x1200/1500x1500mm |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 500 KG |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 500 KG |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Type | Bench Scale |
|---|---|
| Power Supply | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display Type | LED/LCD |
| Item | digital bench scale |
| Platform | stainless steel |
| Nazwa | przemysłowa waga cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Obciążenie znamionowe | 500 KG |
| Materiał | stal miękka |
| Rodzaj | Terminal do wagi podłogowej, wagi stołowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Leczenie | malowane proszkowo lub ocynkowane ogniowo |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski, żółty |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Rodzaj | skala podłogowa |
| Nazwa | Skala przemysłowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szaro-niebieski |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Nazwa | Elektroniczna waga stołowa Industria |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Obciążenie znamionowe | 200 kg |
| Materiał | stal miękka |