| nazwisko | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 1T ~ 5T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | 304 ze stali nierdzewnej |
| Nazwa | skala podłogowa magazynu |
|---|---|
| Kolor | Szary, czerwony, żółty, czarny, niebieski |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Obciążenie znamionowe | 5t |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | 304 ze stali nierdzewnej |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 1T ~ 5T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 1T ~ 5T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 150 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa | Elektroniczna waga stołowa Industria |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Materiał | stal miękka |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | 304 ze stali nierdzewnej |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |