| Nazwa | przenośna waga stołowa |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg |
| Zasilanie | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
| Numer modelu | SKC |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Materiał | Stal węglowa/stal nierdzewna |
| Dokładność | 100 g |
| Nazwa produktu | Skala ławkowa |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 800 KG |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| nazwisko | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Nazwa | Przemysłowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | stal węglowa lub 304SUS |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 1T ~ 5T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Numer modelu | SKC |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Materiał | Stal węglowa/stal nierdzewna |
| Dokładność | 0,1 g/1 g/10 g/50 g |
| Nazwa produktu | Skala ławkowa |
| Type | Bench Scale |
|---|---|
| Power Supply | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display Type | LED/LCD |
| Item | digital bench scale |
| Platform | stainless steel |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | Stal węglowa |