| Materiał | Stal węglowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Obciążenie znamionowe | 3000 kg |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
| Rodzaj | Wagi samochodowe |
|---|---|
| Wyświetlacz | 6 - cyfrowa 20mm RED LED |
| Szybkość transmisji | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 opcjonalnie |
| Przechowywanie danych | 1000 rekordów ciężarówek |
| Metoda transmisji | RS232, RS422 opcjonalnie RS485 opcjonalnie |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Rodzaj | Terminal do wagi podłogowej, wagi stołowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Nazwa | Wskaźnik wagi |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Kolor | Szary, czerwony, żółty, czarny, niebieski |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 5t |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Zasilacz | 110-220 V (AC) |
|---|---|
| Rodzaj | Waga podłogowa |
| Rodzaj wyświetlacza | DOPROWADZIŁO |
| Usługa | OEM i ODM |
| funkcje | Wysoka precyzja i stabilna wydajność |
| Nazwa | Warzyć paski |
|---|---|
| Leczenie | Powlekany proszkiem |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Tworzywo | stal węglowa lub 304SUS |
| Obciążenie znamionowe | 3t |
| Pozycja | plastikowa skrzynka przyłączeniowa |
|---|---|
| Materiał | Plastikowe |
| tryb zakwaterowania | pojedyncza regulacja lub napięcie |
| Stopień wodoodporności | IP66 |
| Typ ogniwa obciążeniowego | Analog |
| Nazwa | 4-przewodowa skrzynka przyłączeniowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| tryb zakwaterowania | regulacja singla |
| Stopień wodoodporności | IP67 |
| Typ ogniwa obciążeniowego | Analog |