| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | Stal węglowa |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Struktura | Ramy prostokątne |
| Platforma | 304 ze stali nierdzewnej |
| Nazwa | Skala platformy podłogowej |
|---|---|
| Leczenie | Malowane proszkowo lub malowanie |
| Kolor | Szary, niebieski, zielony, opcjonalny |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED A12, T6 lub inne opcjonalne |
| Nazwa | Waga platformowa |
|---|---|
| Leczenie | malowane proszkowo lub ocynkowane ogniowo |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski, żółty |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Obciążenie znamionowe | 50000 KG |
| Rodzaj | Wagi platformowe |
|---|---|
| Materiał | stal kartonowa |
| Obciążenie znamionowe | 3T ~ 5 ton |
| Wskaźnik | Gospodarczy; Ogólny; Opcjonalnie wysoka precyzja |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Nazwa | Wagi podłogowe ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Materiał | 304 w całości ze stali nierdzewnej |
| Typ wyświetlacza | A12ESS lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 3T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Kolor | Szary, czerwony, żółty, czarny, niebieski |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 5t |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Nazwa | wagi podłogowe z kółkami |
|---|---|
| Kolor | Szary, czerwony, żółty, czarny, niebieski |
| Typ wyświetlacza | A12E lub inny opcjonalny |
| Obciążenie znamionowe | 2T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 500 KG |
| Zasilanie | 110V/220V |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |