| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Nazwa | wagi do ważenia bydła |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, żółty |
| Materiał | stal węglowa lub 304SUS |
| Klasa dokładności | OIML III |
| Rodzaj | Wagi platformowe |
|---|---|
| Materiał | Stal kartonowa lub stal nierdzewna 304 |
| Obciążenie znamionowe | 500 kg ~ 5 ton |
| Wskaźnik | Gospodarczy; Ogólny; Opcjonalnie wysoka precyzja |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Materiał | 304 ZUS |
|---|---|
| Leczenie | piaskowanie |
| Funkcja | Skalę ważenia |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Rodzaj | Waga podłogowa, waga platformowa |
| Nazwa | przemysłowa waga cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Obciążenie znamionowe | 600 kg |
| Materiał | stal miękka |
| Nazwa | Wagi podłogowe |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Obciążenie znamionowe | 3000 kg |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
| Nazwa | Przemysłowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | stal węglowa lub 304SUS |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Nazwa | przemysłowa waga cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Obciążenie znamionowe | 150 kg |
| Materiał | Stal miękka lub stal nierdzewna 304 |
| Nazwa | Waga stołowa podłogowa |
|---|---|
| Materiał | Stal węglowa |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 600 kg |
| Dokładność | 0,1 KG |