| Nazwa | wagi platformowe podłogowe |
|---|---|
| Leczenie | Wykończenie szczotkowane |
| Materiał | 304Stała nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 5t |
| Zasilanie | AC: 220V/50Hz(±10%) |
| Type | Terminal for floor scale, bench scale |
|---|---|
| Display Type | LED |
| Material | plastic case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| Rodzaj | Terminal do wagi podłogowej, wagi stołowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 1T ~ 5T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Nazwa | Skala 1000 kg Podłoga ważąca 1 tona Waga ważąca 2 tony |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | Stal węglowa lub stal nierdzewna 304 |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Nazwa | Waga platformowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Niebieski |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Obciążenie znamionowe | 150 kg |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| nazwisko | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Numer modelu | SKC |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Materiał | Stal węglowa/stal nierdzewna |
| Dokładność | 100 g |
| Nazwa produktu | Skala ławkowa |
| Nazwa | słupki do ważenia bydła |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | stal węglowa lub 304SUS |
| Obciążenie znamionowe | 3T |