| name | low profile floor scales |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Pozycja | skrzynka przyłączeniowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| tryb zakwaterowania | pojedyncza regulacja lub napięcie |
| Stopień wodoodporności | IP67 |
| Typ ogniwa obciążeniowego | analogowe lub cyfrowe |
| Typ wyświetlacza | LCD/czerwona dioda LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | skala kalkulacji cen |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej lub patelnia ABS |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Pozycja | plastikowa skrzynka przyłączeniowa |
|---|---|
| Materiał | Plastikowe |
| tryb zakwaterowania | pojedyncza regulacja lub napięcie |
| Stopień wodoodporności | IP66 |
| Typ ogniwa obciążeniowego | Analog |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Kolor | Szary, czerwony, żółty, czarny, niebieski |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 5t |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 30kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Rodzaj | mostek ważkowy |
|---|---|
| Wyświetlacz | 7-bitowa dioda LED, 7 wskaźników stanu |
| Wzbudzenie ogniwa obciążnikowego | prąd stały 5 V |
| Maks. połączenie ogniwa obciążnikowego | 8 przy 350 omach lub 16 przy 700 omach |
| Metoda transmisji | RS232, RS422 opcjonalnie RS485 opcjonalnie |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Kolor | szary kolor |
| Materiał | Stal węglowa |
| Dostarczony kabel | 5m kabel ekranowany, kabel metalowy |
| Typ wyświetlacza | A12, A12E lub opcjonalnie |
| Nazwa produktu | Skala platformy na ławce |
|---|---|
| Tworzywo | Stal węglowa |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilacz | AC: 220V/50 Hz, DC: 6 V/4AH |
| Służy | OEM |