| Nazwa | słupki do ważenia bydła |
|---|---|
| Leczenie | Wykończenie szczotkowane |
| Materiał | 304SUS |
| Zasilanie | 110V~240V |
| Typ wyświetlacza | Opcjonalnie |
| Rodzaj | Skala napełniania gazem |
|---|---|
| Obciążenie znamionowe | 120 kg |
| Dokładność | 100 g |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz LCD |
| Akumulator | Bateria do ponownego naładowania |
| Nazwa produktu | waga podłogowa ważenia |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Zasilacz | 110-240V |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Obciążenie znamionowe | 1/2/3/5 ton |
| Nazwa | Przemysłowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Leczenie | Malarstwo |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | Stal węglowa |
| Zasilanie | AC220V lub 110V |
| Materiał | 304 ZUS |
|---|---|
| Leczenie | piaskowanie |
| Funkcja | Skalę ważenia |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Rodzaj | Waga podłogowa, waga platformowa |
| Nazwa | Waga przemysłowa |
|---|---|
| Kolor | Szary, niebieski, czarny |
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Materiał | Stal węglowa |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Rodzaj | Wagi platformowe |
|---|---|
| Materiał | Stal kartonowa lub stal nierdzewna 304 |
| Obciążenie znamionowe | 500 kg ~ 5 ton |
| Wskaźnik | Gospodarczy; Ogólny; Opcjonalnie wysoka precyzja |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Nazwa | wagi platformowe podłogowe |
|---|---|
| Leczenie | Wykończenie szczotkowane |
| Materiał | 304Stała nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 5t |
| Zasilanie | AC: 220V/50Hz(±10%) |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |