| Nazwa | waga podłogowa przemysłowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | Stal węglowa lub stal nierdzewna 304 |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Nazwa | Przemysłowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | Stal węglowa |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Numer modelu | Seria XK315A1-23 |
|---|---|
| Wymiary | 255 x 170 x 130 mm |
| Waga | 1,5 kg |
| Opakowanie | Karton |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Material | Alloy steel |
|---|---|
| Input Impedance | 410±15 Ω |
| Insulation Impedance | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Usage | weighing scale |
| Operating | -20℃~+60℃ |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 1T ~ 5T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 1T ~ 5T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 1T ~ 5T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Rodzaj | skala platformy |
|---|---|
| Materiał | Stal kartonowa lub stal nierdzewna 304 |
| Struktura | Mocna belka U i dobre spawanie |
| Wskaźnik | Gospodarczy; Ogólny; Opcjonalnie wysoka precyzja |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Nazwa | Ciężkie wagi podłogowe |
|---|---|
| Kolor | Szary, czerwony, żółty, czarny, niebieski |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Obciążenie znamionowe | 5t |
| Zasilanie | 110V/220V |